Hakkımızda

EBTTE, Almanya’da faaliyetlerini yürüten Berlin merkezli W group GmbH koordinasyon ve yönetimi ile merkezi stratejik hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmek, dünyadaki ticarileşmenin en büyük fonksiyonlarından biri olan ekosistem bilinci ile, sınırları kaldırarak, güçlü bir tedarik network ağını oluşturmak amacıyla Avrupa ve Türkiye arasındaki teknoloji transfer projesi kapsamında TÜBİTAK MARTEK ve BİLİŞİM VADİSİ çözüm ortaklığı ile “Europen Business Technology Transfer Ecosystem” “EBTTE” ekosistemi olarak 2020 yılında faaliyete geçmiştir.

W group GmbH tarafından oluşturulmuş olan “EBTTE Dijital Tedarikçi Yönetim Sistemi” portalını hayata geçirerek dijital network ağının ulusal ve uluslararası düzeyde geliştirilmesi amaçlanmıştır.

Uluslararası alanlarda yer edinmenin kolay yolları için her türlü fırsat paradigmalarını bir araya getirerek rekabet avantajı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası düzeyde fark yaratıp, ticarileşme ve dijitalleşme hizmetleri birlikte uluslararası güvenilir ağ sistemi ile müşterilerimize yön veren lider bir marka olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Avrupa ve Türkiye arasında, uzman kadromuz ile birlikte yasal gerekliliklere uygun ve uluslararası standartlarda kalite odaklı çözümler ile müşteri iş ihtiyaçları doğrultusunda hedef pazarlarda, verimli, sürdürülebilir ve uygulanabilir sistemler sunmaktır.

Almanya’da şirket kurma hizmeti veren Europen Business Technology Transfer Ecosystem” “EBTTE Türk girişimciler için profesyonel anlamda çözümler üretmekte ve tüm resmi prosedür işlemlerin yürütülmesinde öncülük etmektedir.