Dijital Tedarikçi Yönetim Sistemi

Almanya Berlin merkezli W group GmbH; Avrupa ve Türkiye arasındaki teknoloji transfer projesi kapsamında TÜBİTAK MARTEK ve BİLİŞİM VADİSİ çözüm ortaklığı ile “Europen Business Technology Transfer Ecosystem” “EBTTE” ekosistemini yürütmektedir. W group GmbH tarafından oluşturulmuş olan “EBTTE Dijital Tedarikçi Yönetim Sistemi” portalını hayata geçirerek dijital network ağının ulusal ve uluslararası düzeyde geliştirilmesi amaçlanmıştır. Uluslararası alanlarda yer edinmenin kolay yolları için her türlü fırsat paradigmalarını bir araya getirerek rekabet avantajı sağlamaktadır.

EBTTE Dijital Tedarikçi Yönetim Sistemi sayesinde dünyanın her yerinden tedarik zinciri firmalarının iletişim ağında birleşmeleri sağlanmaktadır.

Çalışma konuları ile ilgili, alıcı ve tedarikçilerin kalite güvence sistemi içinde portal sistemine kaydını tanımlatarak her iki taraf içinde güvenilir bir ticari platform sağlamaktadır.

Uluslararası ağ sistemi içerisinde satıcı, tedarikçi, tüketici ve yatırımcı arasındaki doğru fırsatları belirleyerek, çok yönlü iş birliğinde güvenilir referans noktasını sağlayarak, güçlü stratejiler ile üyelere katalizör olmaktadır.

Entegre iletişim problemlerini en başta ön görerek, çözüm odaklı bir yaklaşım ile dijital dönüşüm içinde bir portal üzerinden yönetimi sağlamaktadır. Pazarlama ile ilgili fonksiyonlarda ulusal ve uluslararası tanıtım faaliyetlerinde bulunarak, fırsatlara açık ve bilinir bir ağ konumunu sağlamaktadır.

Almanya’da şirket kurmak isteyen her meslek guruplarındaki girişimcilerin Almanya pazarındaki faaliyetlerinde dijitalde var olması amaçlanmıştır.